Dla domu

Bramy garażowe firmy Hörmann

25 września, 2017

Firma Hörmann od lat pasjonuje się branżą budowlaną a także jest najogromniejszym wytwórcą bram, oraz napędów. Firma Hörmann jest spółką rodzinną operującą na dystansie dziesięcioleci. Stanowi gwarancję najnowszych środków oraz najdoskonalszej gatunkowości towarów.

Grupa Hörmann jest administrowana już przez trzecie i czwartą generację wnuków oraz prawnuków twórcy marki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami odnoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Główna siedziba marki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym obszarze poza sekretariatami siedziby, ulokowane są też składy o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, marka ma cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie marka werbuje w nich ponad stu bardzo wysoko wyuczonych etatowców. Marka Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć partnerów handlowych na terenie całego państwa. Zapewnia ona szybki i profesjonalny serwis oraz gwarantuje sprzyjającą, fachową obsługę konsumenta.

You Might Also Like